Відбулось засідання Броварського районного штабу по координації та взаємодії громадських формувань щодо охорони громадського порядку

опубліковано 19 бер. 2015 р., 05:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 бер. 2015 р., 05:52 ]

19 березня
– у великій залі райдержадміністрації під головуванням В.М.Кукшина відбулось засідання Броварського районного штабу по координації та взаємодії громадських формувань щодо охорони громадського порядку.
    В засіданні штабу взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, начальник юридичного відділу адміністрації В.В.Мартиненко,начальник міліції громадської безпеки Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області М.В.Скидан, сільські, селищні голови, представники громадських формувань з питань громадського захисту.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Матеріально-технічне забезпечення дільничних інспекторів міліції, що працюють на території населених пунктів Броварського району.
2. Взаємодія сільських, селищних рад з громадськими формуваннями з питань громадського захисту.
3. Фінансове забезпечення громадських формувань з питань громадського захисту.