Засідання колегії

опубліковано 21 трав. 2015 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 трав. 2015 р., 05:09 ]
    21 травня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.
2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській райдержадміністрації за І квартал 2015 року.
3. Про завершення посіву ярих культур та стан підготовки до збирання ранніх зернових урожаю 2015 року.
4. Підведення підсумків роботи сільських, селищних рад, комунальних підприємств та спеціалізованих служб району з проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів району.
5. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2015 році.
6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

21 травня 2015 р.