Заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк з робочою поїздкою відвідав Броварський район

опубліковано 22 трав. 2015 р., 04:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 трав. 2015 р., 05:41 ]
    22 травня – заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк з робочою поїздкою відвідав Броварський район.
    В ході робочої поїдки заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк провів особистий прийом громадян, спільно з головою Броварської райдержадміністрації В.О.Сіньком відвідали військовослужбовців, які брали участь в АТО, що перебувають на лікуванні та реабілітації в Броварській Центральній районній лікарні.
    Після відвідання лікарні заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк провів виїздне засідання на тему: Стан надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям. Готовність об’єктів цивільного захисту населення і систем оповіщення населення у випадку надзвичайної ситуації Броварського району.
    На засіданні були присутні: голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь відділів та служб адміністрації, сільські, селищні голови, військовослужбовці, що брали участь в АТО, члени громадської ради при райдержадміністрації, члени Громадського комітету по сприянню українській армії, представники громадських організацій району, волонтери.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Про організацію надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.
2. Про організацію надання юридично-правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.
3. Про стан виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.
4. Про проведення соціальної та психологічної реабілітації демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сімей.
5. Про стан виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію» та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».
6. Про стан готовності об’єктів цивільного захисту і систем оповіщення населення у випадку надзвичайної ситуації.

22 травня 2015 р.