Свято останнього дзвоника у школах Броварського району

опубліковано 29 трав. 2015 р., 04:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 черв. 2015 р., 01:14 ]
    29 травня 2015 року відлунав срібним переливом останній дзвоник у 25 школах Броварщини. Комусь він сповістив про початок літніх канікул, а випускникам – про підбиття підсумків, вибір майбутнього шляху.
    Учнів шкіл, випускників, вчителів, батьків привітали представники Броварської районної державної адміністрації, районної ради, департаменту освіти та науки Київської ОДА, відділу освіти, голови сільських та селищних рад, депутати, учасники АТО.
    Традиційно було вручено похвальні листи учням 2-4 класів, грамоти та подяки за досягнення у 2014-2015 навчальному році, подарунки від гостей.
    Останній дзвоник сповістив про закінчення навчальних занять та початок літніх канікул. Школа з нетерпінням чекатиме учнів 1 вересня.
    У Великодимерському СЗО НВК 29 травня відбулося свято останнього дзвоника, на якому були присутні Галицький Вадим Олександрович, начальник управління інфраструктури Київської облдержадміністрації, Бакал Сергій Миколайович – представник Департаменту освіти та науки Київської області, Плакся Юрій Сергійович - депутат міської ради, Фещун Олександр Валерійович – депутат районної ради, Хитра Ірина Володимирівна – представник відділу освіти Броварської райдержадміністрації, Бочкарьов Анатолій Борисович – селищний голова.
    На святі прозвучали слова подяки випускників вчителям та батькам, першокласники привітали їх квітами та поетичними рядками, прозвучали пісні про школу та Україну. Випускники закружляли у прощальному вальсі.

29 травня 2015 р.