Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 18 черв. 2015 р., 05:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 черв. 2015 р., 06:05 ]
    18 червня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан надання соціальної та правової допомоги учасникам антитерористичної операції, демобілізованим військовослужбовцям, які приймали участь в антитерористичній операції та членам їх сімей.
2. Про стан кадрової роботи в Броварській райдержадміністрації за 6 місяців 2015 року.
3. Про стан роботи відділу культури Броварської райдержадміністрації та культурно-освітніх закладів району за 6 місяців 2015 року.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Мокрецької сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

18 червня 2015 р.