Відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 17 лип. 2015 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 лип. 2015 р., 05:41 ]
    17 липня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2015 рік за І півріччя 2015 року.
2. Про організацію та проведення призову на строкову військову службу та за мобілізацією.
3. Про стан медичного обслуговування на території Броварського району.
3.1. Про стан надання первинної медичної допомоги Броварським районним центром надання первинної медико-санітарної допомоги.
3.2. Про стан надання екстреної медичної допомоги на території Броварського району.
4. Про організацію робіт з підготовки комунальних підприємств, навчальних закладів та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Плосківської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

17 липня 2015 р.