Засідання колегії

опубліковано 20 серп. 2015 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 серп. 2015 р., 05:45 ]

20 серпня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду.
2. Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року.
3. Про хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2015 році.
4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській райдержадміністрації за І півріччя 2015 року.
5. Про хід оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району.
6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Погребській сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

20 серпня 2015 р.