Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

опубліковано 17 вер. 2015 р., 22:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 вер. 2015 р., 22:28 ]
    17 вересня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Броварського району на 2015-2017 роки за 8 місяців 2015 року. Працевлаштування учасників АТО та переміщених осіб.
2. Про розробку містобудівної документації (схем планування територій сільських рад, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій) їх фінансування та доступність матеріалів генеральних планів населених пунктів на веб-сайтах сільських, селищних рад.
3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Пухівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

17 вересня 2015 р.