Відбулася колегія

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 06:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 06:30 ]

27 квітня голова Броварської районної державної адміністарції в приміщенні великої зали  провів засідання колегії, в якій взяли участь голова районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату К.В. Прянішнікова, начальники служб, відділів, управлінь, голови сільських та селищних рад, представники ЗМІ.

На колегії обговорювали:
1. Про стан підготовки навчальних закладів Броварського району до нового опалювального сезону 2017-2018 року.
   Вирішили:
   - розробити план заходів щодо стану підготовки навчальних закладів Броварського району до нового опалювального сезону 2017-2018 року та реалізації програми з енергозбереження;
   - організувати роботу щодо укладання договорів з підприємствами та організаціями про надання послуг навчальним закладам Броварського району на обслуговування котелень та електромережі.

2. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
   Вирішили:
   - постійно вживати і заходи, з метою забезпечення виконання бюджетів всіх рівнів, ритмічного фінансування першочергових видатків у 2017 році

3. Про підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 років у Броварському районі.
   Вирішили:
   - розробити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Про розробку містобудівної документації ( схем планування територій сільських селищних рад, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій).
   Вирішили:
   - посилити роботу по контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій.
   - активувати роботу щодо розробки та затвердження містобудівної документації в населених пунктах району.

5. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району у 2017 році
   Вирішити:
   - забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2017 року.

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради.
   Вирішили:
   Приділити увагу проблемним питанням:
   - винайдення коштів на виготовлення проектної документації на будівництво мереж вуличного освітлення ( освітлено 40 % вулиць населених пунктів сільської ради) та доріг з твердим покриттям (збудовано 5 км);
   - вирішення питання з пізвезенням дітей до школи і садочку с. Літки.

7. Різне.
   Вирішили:
   - інформацію начальників служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльяність району взяти до уваги.