Засідання колегії

опубліковано 3 лип. 2017 р., 00:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 лип. 2017 р., 00:26 ]

29 червня в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації під головуванням М.Ф. Клименка пройшло засідання колегії.

В засіданні взяли участь заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, начальники управлінь, служб, відділів, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Інформація про державну монетизацію субсидій.
   Вирішили:
   - провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо монетизації субсидій;
   - надати списки субсидіантів сільським та селищним радам, які зекономили субсидію і мають право на отримання державної винагороди, для ознайомлення мешканців сіл та селищ і написання заяв на отримання готівки.
   - на підставі отриманих заяв від субсидіантів на виплату вартості зекономлених 150 кВт електроенергії та 100 кубів газу підготувати списки отримувачів грошової винагороди від держави.
   - при надходженні коштів з державного бюджету, провести виплату грошової винагороди.
   - сільським та селищним радам організувати на місцях прийом заяв від субсидіантів на отримання грошової винагороди від держави та передати їх до управління соціального захисту населення для опрацювання.

2. Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногеннного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки.
   Вирішили:
   - вивчити питання створення резерву будівельних матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій;
   - сільським та селищним головам розробити схему встановлення гучномовців в населених пунктах Броварського району.

3. Звіт редактора комунального підприємства редакції газети “Нове життя»
   Голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко запропонував редактору газети звернути максимальну увагу на патріотичне виховання населення та розміщувати відповідні статті в газеті «Нове життя».

4. Інформація про хід організації відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2017 році

Вирішили:
   - відділу освіти, службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації продовжити роботу із забезпечення повного виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району.

5. Інформація про хід виконання програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки.
   Вирішили:

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Плосківської сільської ради.
   Вирішили:
   - першому заступнику голови адміністрації Р.М. Лук'яненку організувати виїзну нараду до виконкому Плосківської сільської ради з метою надання практичної допомоги по виконанню делегованих повноважень.