Нарада щодо інвестування в програму енергоефективності Броварського району

опубліковано 12 лип. 2017 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лип. 2017 р., 06:44 ]

12 липня голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду щодо інвестування програми енергоефективності Броварського району.

В нараді взяли участь заступники голови, директор ВП "Київський обласний ексапертний центр енергоефективності "ДП "Київоблбудінвест" Л.Р. Синицькаголовний лікар БРЦ ПМСД І.А. Дементьєва, начальник відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадмінітсрації Т.М. Харитонюк., в.о. начальника відділу освіти Б.П. Ільченко, голови сільких та селищних рад.

Згідно проведеного енергоаудиту, такими, що найбільше споживають енергії визначено:
   ДНЗ "Півник" (с. Богданівка)
   ДНЗ "Вишенька "(с.Княжичі)
   Богдавнівська ЗОШ
   ДНЗ "Сонечко" (с.Гоголів)
   ДНЗ "Журавлик" (смт В.Димерка

Вирішили вжити заходів щодо передбачення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Головному лікарю БРЦ ПМСД І.А. Дементьєвій доручено зібрати інформацію щодо енергоспоживання кожними ФАПами та амбулаторіями району для проведення аналізу спожитої енергії медичними закладами.

Планується залучення інвестицій в програму енергозбереження Броварського району.