Засідання 21 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 8 лист. 2012 р., 05:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лист. 2012 р., 00:51 ]
    08 листопада – відбулося засідання 21 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

8 листопада 2012 р.

На сесії розглянуто 2 питання:
- про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 29 грудня 2011 року №222-15- VI «Про районний бюджет Броварського району на 2012 рік» та додатків до нього;
- про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок.