"Запобігти. Врятувати. Допомогти."

опубліковано 17 вер. 2020 р., 03:59 Інформаційно-довідковий центр
    Щороку, 17 вересня, в Україні відзначається День рятівника – це свято сильних духом і відважних людей – професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.
    Саме цього дня відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб.
    Професія рятівника важка і небезпечна, як прийнято говорити – для справжніх чоловіків. Неважливо, де сталася природна чи виробнича катастрофа, терористичний акт або виникла будь-яка інша ситуація, здатна забрати життя людей, загони рятівників негайно прямують на допомогу. Ця робота не існує без щоденної, монотонної, виснажливої праці тисяч людей, які цілодовово в містах і селах виїжджають до місць різних лих, щоб допомогти своїм співгромадянам.

З нагоди професійного свята голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко привітав колектив Броварського районного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у  Київській області.

Окрім вітального слова, за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов'язків, оперативність, готовність завжди прийти на допомогу, кращим працівникам служби вручено відзнаку голови Броварської районної державної адміністрації, почесні грамоти та подарунки.
    Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації нагороджено:
    Половка Віталія Володимировича – підполковника служби цивільного захисту, ветерана служби цивільного захисту.

Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації з врученням цінного подарунку нагородили:
    Кустова Дмитра Андрійовича – рядового служби цивільного захисту, респіраторника-рятувальника 21 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області;
    Литовченка Романа Вікторовича – рядового служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника 21 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області;
    Матейка Олександра Григоровича – підполковника служби цивільного захисту, ветерана служби цивільного захисту;
    Мойшевича Віталія Анатолійовича – майора служби цивільного захисту, провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Броварського районного управління Головного управління ДСНС України у Київській області;
    Пікожа Євгена Олеговича – молодшого сержанта служби цивільного захисту, старшого пожежного-рятувальника 21 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області;
    Прудкого Анатолія Федоровича – старшого сержанта служби цивільного захисту, пенсіонера служби цивільного захисту;
    Тарасюка Богдана Васильовича – майора служби цивільного захисту, начальника дослідно-випробувальної лабораторії 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області.

На завершення заходу, відбулося традиційне, так зване "посвячення в пенсіонери". Цього року на заслужену пенсію проводжали пожежного-рятувальника 21 державної пожежно-рятувальної частини - Черненка Костянтина Леонідовича.

Відзначення цього професійного свята є державним визнання неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.