Засідання 13 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 12 трав. 2016 р., 05:29 Інформаційно-довідковий центр

12 травня – відбулося засідання 13 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    На розгляд 13 позачергової сесії районної ради VІІ скликання передбачається винести такі питання:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2016 рік.
3. Про затвердження Програми вдосконалення адміністративних послуг у сфері державної реєстрації Броварської районної державної адміністрації на 2016 рік.
4. Про затвердження Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу в Броварському районі на 2016 рік.
5. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 17 листопада 2015 року № 6-2.1-VII «Про затвердження персонального складу постійних комісій Броварської районної ради VII скликання».
6. Про продовження договорів оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
7. Різне.
    По всіх питаннях прийняті позитивні рішення.