Засідання 14 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 3 черв. 2016 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр
    02 червня – відбулося засідання 14 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    На розгляд 14 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено 6 питань:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
2. Про внесення змін до Програми інвентаризації земель Броварського району Київської області на 2015-2016 роки.
3. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2016-2018 роки.
4. Про недоцільність скорочення існуючого ліжкового фонду Броварської центральної районної лікарні.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
6. Різне.
    По всіх питаннях прийняті позитивні рішення.