Засідання 16 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 14 лип. 2016 р., 23:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лип. 2016 р., 00:08 ]

14 липня – відбулося засідання 16 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Київської обласної ради О.Є.Кищук, В.В.Багнюк, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови.
    На порядок денний сесії виносилось 23 питання, а саме:
1. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району за І квартал 2016 року.
2. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за I півріччя 2016 року.
3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
4. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
    На сесії було розглянуто 19 інших питань порядку денного.
    По всіх питаннях прийняті позитивні рішення.