Засідання 17 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 8 вер. 2016 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 05:28 ]

08 вересня  відбулося засідання 17 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Київської обласної ради О.Є.Кищук, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови.

На порядок денний сесії виносилось 12 питань, а саме:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
   2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району».
   3. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.
   4. Про призначення головного лікаря Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
   5. Про внесення змін до районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2016-2017 роках».
   6. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Броварського району на період до 2017 року.
   7. Про внесення змін до договору оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області.
   8. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл і селищ Броварського району.
   9. Про зупинення нарахування індексації орендної плати за 2016 рік за майно, що перебуває у спільній сумісній власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району, для АТ «Укрсиббанк».
   10. Про погодження комунальному закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області участі у створенні вищого навчального закладу.
   11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
   12. Різне.
    По всіх питаннях прийняті позитивні рішення.