Засідання 18 позачергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 29 вер. 2016 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр

29 вересня – відбулося засідання 18 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    На розгляд 18 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено 11 питань:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
2. Про підтримку рішення Київської обласної ради від 20.09.2016 № 191-09-VII.
3. Про затвердження нової редакції Статуту Броварської центральної районної лікарні.
4. Про затвердження Статуту Броварської редакції міськрайонного радіомовлення в новій редакції.
5. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.
6. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування».
7. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Броварський районний Центр дитячої та юнацької творчості «Броварської районної ради Київської області.
8. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».
9. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області».
10. Про внесення змін до Кошторису Програми розвитку фізичної культури і спорту в Броварському районі на 2012-2016 роки.
11. Різне.
    По всіх питаннях прийняті позитивні рішення.