Засідання 19 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 17 лист. 2016 р., 05:57 Інформаційно-довідковий центр

17 листопада – відбулося засідання 19 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В засіданні сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Київської обласної ради В.В.Багнюк, О.Є.Кищук.
    На розгляд 19 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесено 38 питань:
1. Про внесення змін до Регламенту роботи Броварської районної ради Київської області VII скликання.
2. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 9 місяців 2016 року.
3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
4. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2016 року.
5. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Броварському районі на 2015-2016 роки.
6. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих районною радою.
7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння інвестиційної діяльності на території району.
8. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією.
    На сесії були розглянуті інші 30 питань по яких були прийняті позитивні рішення.