Засідання 20 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 15 груд. 2016 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 груд. 2016 р., 05:18 ]

15 грудня – відбулося засідання 20 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В засіданні сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, депутати Київської обласної ради В.В.Багнюк.
    На розгляд 20 позачергової сесії районної ради VІІ скликання виносилося наступні питання:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
2. Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області.
3. Про затвердження Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2016-2017 роки.
4. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
5. Про відкриття короткотривалих груп перебування дітей в дошкільних навчальних закладах району для дітей 5-річного віку.
6. Про затвердження Плану фінансового забезпечення на 2017 рік районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
7. Про затвердження Програми організації харчування та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2017 рік .
8. Про затвердження структури комунального закладу «Броварський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області.
9. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитяча школа естетичного виховання».
10. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Дитяча школа естетичного виховання».
11. Про затвердження Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2017 рік.
12. Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
13. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
14. Різне.