Засідання 23 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 25 груд. 2012 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр
    25 грудня – відбулося засідання 23 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, народний депутат України П.О.Різаненко, начальник Броварського МВ (з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області С.М.Семікоп, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови.
    На сесії розглянуто 44 питання:
- про затвердження звіту Броварської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Броварського району за 9 місяців 2012 року;
- про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварсьокго району за 9 місяців 2012 року;
- про районний бюджет Броварського району на 2013 рік;
- про затвердження плану роботи районної ради на 2013 рік.
    На сесії були розглянуті інші 40 питання по яких були прийняті відповідні рішення.