Засідання 26 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 6 квіт. 2017 р., 05:58 Інформаційно-довідковий центр

06 квітня - відбулось засідання 26 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка.
    В роботі сесії взяв участь голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф., депутати Київської обласної ради Кищук О.Є., Багнюк В.В..
    На порядку денному засідання 26 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання розглядалися наступні питання:
    1. Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної Прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції, щодо скасування рішення НКРЕКП про затвердження щомісячної абонентської плати за використання газа.
    2. Про підтримку депутатського звернення фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Броварській районній раді VII скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.
    По даним питанням прийняті позитивні рішення.
    На засідання 26 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. представив депутатському корпусу новопризначеного першого заступника голови Броварської райдержадміністрації Лук’яненка Р.М.