Засідання 27 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 18 трав. 2017 р., 03:20 Інформаційно-довідковий центр

18 травня  відбулося засідання 27 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко В засіданні сесії взяв участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко.

На розгляд були винесені такі питання:
  1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.
  2. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2017 рік .
  3. Про продовження терміну дії договорів оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  5. Різне.

По розглянутих питаннях прийнято позитивні  рішення.