Засідання 31 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 19 жовт. 2017 р., 02:32 Інформаційно-довідковий центр

19 жовтня 2017 року  відбулось засідання 31 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням заступника голови Броварської районної ради А.В. Гоголіної

В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату К.В. Прянішнікова, депутати районної ради.

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.

2. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

3. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу».

4. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу».

5. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом» гроші ходять за дитиною» оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя».

6. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот».

7. Про уповноваження голови ради на підписання договорів між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади та сільськими, селищними радами Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді іншої субвенції.

8. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Засоби масової інформації» на 2018 рік.

9. Про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.

10. Про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.

11. Про передачу коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари в 2018 році.

12. Різне.