Засідання 32 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 05:59 Інформаційно-довідковий центр

26 жовтня 2017 року відбулось засідання 32 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням заступника голови Броварської районної ради А.В. Гоголіної.
В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату К.В. Прянішнікова, депутати районної ради.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 9 місяців 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.

3. Про хід виконання Броварською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Броварською районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти.

4. Про затвердження Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2018 роки.

5. Про внесення змін до Плану фінансового забезпечення районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки на 2017 рік.

6. Про затвердження змін розділів IV та VIII районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки на 2017 рік.

7. Про припинення діяльності Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом його реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

8. Про внесення змін до договорів оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області.

9. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

10. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, заснованого Броварською районною радою та Положення про порядок формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, заснованого Броварською районною радою.

11. Різне.