Засідання 37-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 23 січ. 2018 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр
   23 січня 2018 року відбулося засідання 37-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради Гришка С.М.

В роботі сесії взяли участь заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату Прянішнікова К.В., депутати обласної та районної ради, представники ЗМІ.

На розгляд 37 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   3. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система».
   4. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   5. Різне.