Засідання 38 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 22 лют. 2018 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр
   22 лютого 2018 року відбулося засідання 38 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко

В засіданні сесії взяли участь виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С.,  заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В.

На розгляд 38 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено такі питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту до бюджету Броварського району з бюджету Великодимерської селищної ради на утримання об’єкту спільного користування.
   3. Про уповноваження голови Броварської районної ради на підписання договору між Броварською районною радою та Великодимерською селищною радою про прийняття коштів міжбюджетного трансферту на утримання об’єкту спільного користування.
   4. Про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції» до бюджету Броварського району з бюджету Великодимерської селищної ради.
   5. Про уповноваження голови Броварської районної ради на підписання договору між Броварською районною радою та Великодимерською селищною радою про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції».
   6. Про затвердження Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою, на 2018-2019 роки.
   7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих районною радою.
   8. Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» на 2018 рік.
   9. Про передачу майна, яке перебуває на балансі відділу культури та відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району до комунальної власності Великодимерської селищної ради.
   10. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
   12. Різне.