Засідання 41 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 2 груд. 2014 р., 05:42 Інформаційно-довідковий центр

02 грудня
– відбулося засідання 41 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь виконуючий обов ’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації.
На сесії розглянуто 2 питання:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VІ скликання від 23 січня 2014 року №573-33 позач. – VІ «Про районний бюджет Броварського району на 2014 рік» та додатків до нього.
2. Про внесення змін до рішення сесії Броварської районної ради від 21 серпня 2014 року №680-38- VІ «Про встановлення орендної ставки за користування комунальним майном ТОВ «Федорівський офтальмонологічний центр «Зір-2» та визання таким, що втратило чинність рішення сесії Броварської районної ради від 25 грудня 2007 року №125-14- V «про встановлення орендної ставки за користування комунальним майном «Федорівський офтальмонологічний центр «Зір»