Засідання Броварського районного оперативного штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури

опубліковано 4 лют. 2015 р., 05:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 лют. 2015 р., 00:36 ]

В малій залі райдержадміністрації відбулось перше засідання Броварського районного оперативного штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури під головуванням виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікової.
    В засіданні оперативного штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури взяли участь начальник Броварського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, Броварський міжрайонний прокурор, керівник апарату адміністрації, завідувач сектору з питань цивільного захисту, головний лікар Броварської центральної районної лікарні, головний санітарний лікар Броварської районної санітарно-епідеміологічної станції, головний лікар Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Начальник Броварського МВ (з обслуговування м. Бровари та району) ГУ МВС України в Київській області, військовий комісар об’єднаного міського військового комісаріату, начальник Броварської дільниці Трубізького водного господарства , Начальник Броварського РП ПАТ «Київобленерго», начальник Броварського дорожньо-експлуатаційного управління, начальник Броварського РВ ГУ СБУ України у м. Київ та Київській області, начальник відділення ДАІ Броварського МВ ГУ МВС України у Київській області, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації, заступник начальника Броварської філії ПАТ «Київоблгаз», головний редактор газети «Нове життя».
    На порядку денному засідання штабу розглядалися наступні питання:
1. Призначення голови штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури.
2. Посилення патрулювання вулиць населених пунктів Броварського району із залученням усіх наявних сил та засобів, громадськості, шляхом подвоєння кількості патрулів з метою забезпечення безпеки громадян, посилення охорони громадського порядку.
3. Забезпечення безпеки громадян і захист найважливіших об’єктів інфраструктури у районі. Вжиття дієвих заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та недопущення підвищення рівня злочинності.
4. Визначення переліку об'єктів транспортної та критичної інфраструктури, а також місць масового перебування людей, які потребуватимуть першочергового захисту у разі ускладнення ситуації, у тому числі зумовленої терористичними загрозами.
5. Вжиття заходів щодо посилення охорони об’єктів інфраструктури стратегічного призначення та об'єктів життєдіяльності місцевого значення, забезпечивши необхідними ресурсами стратегічні об'єкти життєзабезпечення населення для їх безперебійного функціонування.
6. Проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру.
7. Створення мобільних груп для оперативного реагування з метою ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру, забезпечивши їх необхідними засобами цивільного захисту.
8. Перевірка наявної кількості лікарських засобів і медичних препаратів, що необхідні для надання екстреної медичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
   Головою штабу з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури було призначено першого заступника голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшина.
    По всіх інших розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.