Засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано 22 черв. 2020 р., 22:14 Інформаційно-довідковий центр
        22 червня 2020 року відбулося позачергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС, де розглянуто наступні питання:
        1. Про протиепідемічний стан на території Броварського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
        2. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Броварського району в 2020 році.
        3. Про вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Броварському районі.
        4. Про внесення змін до складу робочої групи по моніторингу місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах розташованих на території Броварського району.

По результатах обговорення прийнято відповідні рішення щодо вжиття комплексу протиепідемічних заходів на території району, заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Броварського району в 2020 році та надано відповідні доручення спеціалізованим службам цивільного захисту, головам сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, автоперевізникам, що здійснюють внутрішньорайонні перевезення та лісокористувачам району.
        На виконання протокольних доручень засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19 червня 2020 року, розглянуто питання щодо вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Броварському районі. Броварському районному управлінню Держпродспоживслужби в Київській області, Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, Броварському районному управлінню Головного управління ДСНС України в Київській області та головам сільських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад району надано вказівку щодо здійснення спільних дій, з метою припинення незаконного обігу та роздрібної торгівлі пальним у районі.
        Також, на засіданні комісії, з метою здійснення перевірки місць масового відпочинку населення на воді та проведення паспортизації водних об’єктів у районі, оновлено склад робочої групи по моніторингу місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах розташованих на території Броварського району.

За інформацією провідного спеціаліста з питань цивільного
захисту Броварської районної державної адміністрації