Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 05:26 Інформаційно-довідковий центр

04 квітня відбулось засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де на порядок було винесено наступні питання:
    1. Про виявлення речовини невідомого походження в межах Красилівської сільської ради.
    2. Про затвердження Комплексного плану заходів по профілактиці гострих кишкових захворювань та захворюваності на гепатит «А» серед населення Броварського району на 2017-2021 роки.

Комісією було прийнято наступні рішення:
І. Начальнику сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Кривенку В.А.:
    Підготувати звернення до Державної екологічної інспекції у Київській області щодо організації виїзду на місце події спеціалістів (адреса: вул. Павленка, с. Красилівка, Броварського району) для здійснення комплексу заходів щодо проведення експертизи речовини невідомого походження з метою здійснення подальшої утилізації та недопущення виникнення надзвичайної ситуації.
    Начальнику Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області Янчинському О.В.:
    здійснити фіксацію факту виявлення речовини невідомого походження з вжиттям відповідних заходів у межах компетенції;
    здійснити всі необхідні заходи щодо охорони місця події до завершення процесу вивезення речовини невідомого походження до місця утилізації;
    Сільському голові с. Красилівка Нагібіній Р.Л. спільно з Броварським РУ ГУ ДСНС України у Київській області:
    провести додаткове огородження місця події кіперною плівкою та встановити додаткові таблички з попереджуючими написами.
    забезпечити додаткову охорону місця події (до завершення процесу вивезення речовини) з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації.
    Завідувачу районного відділу лабораторних досліджень Прокопенку В.А.:
    тримати на контролі якість та безпечність питаної води за адресою: вул. Павленка, с. Красилівка Броварського району.

ІІ. Про затвердження Комплексного плану заходів по профілактиці гострих кишкових захворювань та захворюваності на гепатит «А» серед населення Броварського району на 2017-2021 роки.
1. Затвердити Комплексний план заходів по профілактиці гострих кишкових захворювань та захворюваності на гепатит «А» серед населення Броварського району на 2017-2021 роки.