Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 4 лип. 2017 р., 05:48 Інформаційно-довідковий центр
   29 червня 2017 в приміщенні великої зали райдержадміністрації під головування заступника голови Ю.С. Плаксі відбулося засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно порядку денного розглядалися наступні питання:
  1. Про стан виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району.
  Вирішили:
  - сільським, селищним головам, голові територіальної об’єднаної громади:
    * встановити щити із написами "КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!",“ШВИДКА ТЕЧІЯ”, де вони не встановлені;
    * визначити місця масового відпочинку населення на водних об’єктах населених пункту з обов’язковим зазначенням відповідальних за стан безпеки на кожному з них (сільська, селищна рада, територіальна об’єднана громада, орендар тощо) та затвердити дані переліки на сесіях сільських, селищних рад згідно постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», Правил охорони життя на водних об’єктах України, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 10.04.2017 р. № 310, а в разі заборони визначення місць масового відпочинку на водних об’єктах вказати конкретну причину.
    * вжити заходів щодо наведення належного порядку місцях стихійного відпочинку громадян поблизу водних об’єктів району.

2. Про утворення міжвідомчого оперативного штабу з координації дій, спрямованих на попередження і ліквідацію надзвичайних ситуацій (пожеж) на території Броварського району у літній період 2017 року
   Вирішили:
   - затвердити складу міжвідомчого оперативного штабу з координації дій, спрямованих на попередження і ліквідацію надзвичайних ситуацій (пожеж) на території Броварського району у літній період 2017 року згідно додатку.