Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 10 лип. 2017 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лип. 2017 р., 05:45 ]

10 липня 2017 відбулось засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з наступним порядком денним:
   Про результати проведення оглядів захисних споруд цивільного захисту, що розташовані на території Броварського району та виконання заходів щодо приведення їх у готовність до використання за призначенням.

Доповідачі:
   Семиног М.М. – начальник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області.
   Плакся Ю.С. – заступник голови Броварської райдержадміністрації

За результатами проведення засідання комісії було прийнято рішення доручити власникам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту, що станом на 01.07.2017 є неготовими та обмежено готовими, привести їх у готовність до використання за призначенням.