Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 4 серп. 2017 р., 04:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 серп. 2017 р., 04:37 ]
  04 серпня  2017 року  під головуванням виконуючого обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі відбулось засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання обговорювалося питання про заходи щодо протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації у природних екосистемах.
   Вирішили:
   1.  Провести комплекс додаткових заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, а також введення тимчасових обмежень на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки стосовно відвідування населенням лісових масивів та в’їзд до них автотранспортних засобів.
   2.Встановити особистий контроль за здійсненням моніторингу голові Калитянської об’єднаної громади та головам сільських та селищних рад за місцями залягання торфу.
   3. В разі виявлення пожеж в природних екосистемах, забезпечити своєчасне інформування диспетчера 21-ДПРЧ (м. Бровари) ДСНС України у Київській області для подальшого нарощування сил і засобів для гасіння та залучення до гасіння лісокористувачів, місцевих органів влади, служб цивільного захисту та населення.
   4. Посилити контроль за здійсненням План заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2017 рік.
   5. Забезпечити взаємодію з органами управління військових формувань з метою ефективної протидії пожежам у лісових масивах на територіях військових частин.