Засідання Броварської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

опубліковано 1 лист. 2017 р., 07:21 Інформаційно-довідковий центр

01 листопада 2017 року заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання Броварської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу з позашкільної освіти та виховання дітей шляхом створення та оптимізації роботи гуртків, клубів, лекторіїв правоосвітнього та правовиховного профілю в загальноосвітніх навчальних закладах Броварського району.
   2.Про роботу виїзного пересувного консультативного пункту правової освіти населення, з метою надання безкоштовної правової допомоги громадянам, які проживають у селах та селищах Броварського району.
   3. Про укомплектованість правовою літературою бібліотечної системи Броварського району.