Засідання Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 17 жовт. 2014 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр

17 жовтня
- під головуванням голови районної ради С.М.Гришка відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, заступник військового комісара, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
2. Звіт про витрати благодійних внесків за останні два тижні.
3. Звіт про залишки на складі Громадського комітету сприяння українській армії.
4. Про передачу 11 батальйону територіальної оборони Київщини комплектів зимового одягу та інших матеріально – технічних засобів.