Засідання громадської ради

опубліковано 9 лют. 2017 р., 23:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лют. 2017 р., 01:06 ]

09 лютого – в приміщенні малої зали адміністрації голова громадської ради при Броварській райдержадміністрації Л.В. Чайковська-Додонова провела засідання громадської ради.
    В засіданні громадської ради взяли участь члени громадської ради, представники громадських організацій, що не входять до складу громадської ради.
    На порядку денному громадської ради розглядалися наступні питання:
1. Звіт голови громадської ради при Броварській райдержадміністрації за проведену роботу в 2016 році.
2. Звіт голів комісій громадської ради при Броварській райдержадміністрації за проведену роботу в 2016 році
3. Про проведення опитування жителів населених пунктів Броварського району з питання об’єднання територіальних громад.
4. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.