Засідання громадської ради при голові райдержадміністрації

опубліковано 20 лют. 2013 р., 23:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 лют. 2013 р., 05:19 ]
    20 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко взяв участь в проведенні установчих зборів з формування складу громадської ради при голові райдержадміністрації.
    У зборах взяли участь голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату адміністрації, місцеві засоби масової інформації, представники громадських, благодійних організацій, професійних спілок, організацій роботодавців, непідприємницьких товариств та інші інститути громадянського суспільства.

20 лютого 2013 р.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства оприлюднила на офіційному Веб-сайті повідомлення про дату, час, місце і порядок проведення установчих зборів.
    Після звіту голови громадської ради при голова райдержадміністрації П.І.Бабича було обрано громадську раду в складі 14 осіб, представників, які висунули збори від різних інститутів громадянського суспільства.
    На цих зборах було проведено перше засідання громадської ради.
    Пропозицію обрати головою громадської ради при голові райдержадміністрації надав голова райдержадміністрації, яку одноголосно підтримали члени громадської ради. Головою громадської ради при голові райдержадміністрації було обрано П.І.Бабич, яки є головою громадської організації «Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування Броварського регіону», заступником М.О.Хоменка голову Броварської міськрайонної громадської організації «Спілка підприємців Броварщини», секретарем К.П.Ладан голову правління громадської організації «Громадське самоврядування Броварщини».