Засідання колегії

опубліковано 17 груд. 2015 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр
    17 грудня – у великій залі районній державній адміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
На колегії присутні голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Співпраця департаменту капітального будівництва з районною владою при реалізації інвестиційних проектів.
2. Про проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2016 рік.
3. Про хід виконання районної програми «Турбота».
4. Про хід виконання районної комплексної програми на 2009-2017 роки «Назустріч дітям».
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рожнівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

17 грудня 2015 р.