Засідання колегії

опубліковано 27 січ. 2012 р., 03:54 Інформаційно-довідковий центр
    26 січня – у великій залі райдержадміністрації голова районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату адміністрації, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, директори шкіл району.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
- інформація Броварської міжрайонної прокуратури про стан законності та результати її діяльності на території району;
- про підсумки виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку району за 2011 рік;
- про підсумки роботи зі звернення громадян в Броварській районній державній адміністрації за 2011 рік;
- про виконання делегованих повноважень та робота зі зверненнями громадян у виконкомі Рожнівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.