Засідання колегії

опубліковано 16 лют. 2012 р., 06:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 лют. 2012 р., 06:52 ]
    16 лютого – у великій залі райдержадміністрації голова районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні голова Броварської районної ради А.В.Деменко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату адміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад.

16 лютого 2012 р.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
- про виконання районного бюджету за 2011 рік;
- про порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жінкам Броварського району у 2011 році;
- про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Великодимерської селищної ради.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.