Засідання колегії

опубліковано 24 трав. 2012 р., 07:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 трав. 2012 р., 07:13 ]
    24 травня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад.

24 травня 2012 р.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
- про заходи щодо організованого початку навчального 2012-2013 років в загальноосвітніх закладах району;
- про заходи щодо профілактики африканської чуми свиней та сказу тварин в районі;
- про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І квартал 2012 року;
- про підсумки виконання Програми розвитку хокею в Броварському районі на 2008-2012 роки;
- про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Заворицької сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.