Засідання колегії

опубліковано 18 січ. 2013 р., 03:37 Інформаційно-довідковий центр
    17 січня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, директори шкіл, директори комунальних підприємств району.

17 січня 2013 р.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного,
культурного і духовного розвитку Броварського району на 2012 рік.
2. Про проект Програми соціально – економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2013 рік.
3. Про проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2013 – 2015 роки.
4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за 2012 рік.
5. Про роботу управління праці та соціального захисту населення за 2012 рік.
    Також з доповіддю про стан виконання реформи в медичній галузі доповідав головний лікар Броварської районної центральної лікарні В.В.Багнюк.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.