Засідання Колегії

опубліковано 22 бер. 2013 р., 05:06 Інформаційно-довідковий центр
    21 березня – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М. Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації в якій взяли участь члени колегії, голови сільських та селищних рад, начальники відділів, управлінь, служб і організацій району.

21 березня 2013 р.

На порядку денному були розглянуті такі наступні питання:
1.Про затвердження плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році.
2.Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2013 року на території Броварського району.
3.Про додаткові заходи районного відділу освіти та педагогічних колективів шкіл Броварського району щодо впровадження профільного навчання у загальноосвітніх закладах району в 2013-2014 роках.
4.Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Мокренької сільської ради.
З усіх розглянутих питань колегією прийнято розпорядження голови райдержадміністрації і надані доручення.