Засідання колегії

опубліковано 30 бер. 2017 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр

30 березня у великій залі райдержадміністрації голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
   1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Броварського відділу поліції на території Броварського району за 2016 рік та січень-лютий 2017 року.
   2. Про виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та роботу Центру надання адміністративних послуг.
   3. Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.
   4. Про легалізацію зайнятості населення та виплату заробітної плати з врахуванням встановлення з 01.01.2017 року розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн.
   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради.
   6. Різне.

По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.