Засідання колегії

опубліковано 20 лист. 2014 р., 05:29 Інформаційно-довідковий центр
    20 листопада – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, міжрайонний прокурор Р.Ю.Олефіренко, директор департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи М.І.Сек, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова вручила відзнаку голови Броварської райдержадміністрації голові районного Громадського комітету сприяння українській армії Л.А.Вайсфельду.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.
2. Про проект «Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2015».
3. Про стан завершення комплексу осінньо - польових робіт в господарствах району.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Гоголівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

20 листопада 2014 р.