Засідання колегії

опубліковано 22 жовт. 2015 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 жовт. 2015 р., 06:08 ]
    22 жовтня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.
2. Про стан виконання районної Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2015 року.
3. Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2015 році.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рожівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.