Засідання колегії Броварської райдержадміністрації

опубліковано 21 лют. 2013 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр
    21 лютого – у великій залі райдержадміністрації перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.

21 лютого 2013 р.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про подання Броварської міжрайонної прокуратури від 10.01.2013 року «Про усунення порушень вимог законодавства щодо попередження та профілактики кримінальних правопорушень скоєних у Броварському районі».
2. Про усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі на території Броварського району.
3. Про виконання районного бюджету на 2012 рік.
4. Про стан сплати внесків до Пенсійного фонду України.
5. Про епідеміологічну ситуацію по захворюванню на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Броварському районі.
6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради.
    Працівники Броварської ОДПІ інформували про особливості декларування доходів фізичних осіб за 2012 рік.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.