Засідання колегії Броварської райдержадміністрації

опубліковано 27 лип. 2017 р., 04:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 серп. 2017 р., 22:34 ]

27 липня 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі.

В засіданні взяли участь голова районної ради С.М. Гришко, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, служб, відділів, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного були розглянуті такі питання:

1.Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та аналіз надходження податку з доходів фізичних осіб сплачених райдержадміністрацією, структурними підрозділами, комунальними закладами районної ради, сільськими та селищними радами у 2017 році.

2. Про хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2017 році .

3. Про розгляд проекту Програми будівництво реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Броварського району на 2017-2018 рік.

4. Про розгляд проекту Програми підтримка садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.

5. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рожнівської сільської ради.

7. Різне.

За результатами розгляду всіх питань були надані відповідні розпорядження та доручення.

Окремо піднімалось питання щодо гасіння торфовищ, які почали горіти на території населених пунктів район. За останній тиждень було зафіксовано декілька випадків займання торфовищ. На даний час проходять заходи з гасіння торфовищ в с. Світильня.

Керівництво Броварської райдержадміністрації та районної ради наголосили на необхідності об’єднати всі сили та спільними зусиллями загасити займання торфовища в с. Світильня.