Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 25 трав. 2017 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр

25 травня 2017 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбулось засідання колегії. На порядок денний колегії виносились наступні питання:
1. Про стан призначення житлових субсидій і перерахування їх організаціям надавачам послуг та зміни в програмі житлових субсидій з 01.05.2017 року.

2. Про проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.

3. Про стан виконання районної програми «Протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у 2016-2017 роках».

4. Про стан захворюваності на туберкульоз в Броварському району та його профілактика.

5. Про підсумки проведення двомісячника благоустрою на території Броварського району.

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Красилівської сільської ради.

Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. наголосив на необхідності проінформувати населення Броварського району, через засоби масової інформації, про зміни в програмі житлових субсидій, які набули чинності з 01.05.2017 року.
   Виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Ситюк В.Г. довів до відома присутніх, що управлінням Держпродспоживслужби спільно з працівниками відділу агропромислового розвитку проводяться обстеження сільськогосподарських підприємств району з метою виявлення великої рогатої худоби хворої на лейкоз, профілактики африканської чуми свиней.
   Також проводяться заходи з попередження сказу серед тварин (безкоштовні щеплення домашніх тварин).
   Голова РДА Клименко М.Ф. наголосив на необхідності контролю за збутом молочної продукції від худоби хворої на лейкоз.
   Також голова РДА доручив почати роботу щодо виявлення та ліквідації місць несанкціонованої торгівлі продуктами тваринного походження.
   Актуальним, нині, є питання захворювання на туберкульоз та його профілактика. Як наголосила завідувач протитуберкульозного відділення Броварської ЦРЛ Менжега М.О., основною проблемою профілактики захворювання на туберкульоз дітей є відмова батьків від щеплень. Також Менжега М.О. наголосила, що у разі захворювання дитини, яка була щеплена, хвороба має легку форму та піддається лікуванню.
   Голова РДА Клименко М.Ф. наголосив на необхідності охопити оздоровленням максимальну кількість дітей хворих на туберкульоз та контактних дітей.
   Актуальним в Броварському району залишається питання щодо виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Як зазначив голова РДА, до даної роботи повинні долучатись сільські та селищні голови, відділ ЖКГ Броварської райдержадміністрації, а при необхідності і правоохоронні органи.